blog-details

2012 Yılında fuar sektörüyle hizmetlerine başlamış olan Kiraz Ajans, 2016 Yılında Kiraz Catering ve Organizasyon olarak geniş ekibi ile birlikte farklı sunumları ve kaliteli ürünleriyle profesyonelleşmeye gitmiştir.

Kiraz Catering ve Organizasyon, kuruluşundan bu yana kadar başarılı bir şekilde hedeflerini gerçekleştirmiş olup, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası' nda bir çok catering firmasının içinde en iyi catering firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Catering talep eden kurumsal firmalara ve organizasyon düzenlemek isteyen bireylere en iyi fiyat politikası düşüncesiyle en uygun catering hizmetlerini sunmaktadır.

Fuar organizasyonları ile birlikte Catering sektörüne başlamış olduğu Kiraz Ajans / Kiraz Catering ve Organizasyon, Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonları, Kongre Organizasyonları, Gala Gecesi Organizasyonları, Doğum Günü Organizasyonları, BabyShower Organizasyonları gibi bir çok organizasyonda en uygun catering ve en iyi catering firması olarak geniş kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir.

KİMLERLE ÇALIŞTIK

Gurur Duyduklarımız

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Newista Residence A-70 Beylikdüzü /İSTANBUL
Tel: 05318468022
Gsm: 05318468022
E-Posta: info@kirazcatering.com