blog-details

Son Yıllarda anne adayları arasında popüler hale gelen Baby Shower Organizasyonları, gün geçtikçe anne adayları ve eşleri tarafından daha çok tercih edilen bir  catering organizasyon çeşiti olmuştur. Kendi kültürümüz de  Baby Shower Organizasyonları olmasada ilerleyen senelerde Doğum Günü Organizayonları gibi olacağı düşünülmektedir. Fakat Baby Shower Organizasyonları diğer  Doğum günü, söz kesme, nişan gibi organizasyonlardan farkı yiyecek menülerinden ziyade organizasyonun yapılacağı alanın dekor süslemeleridir.

Kiraz Catering ve Organizasyon, günümüzde doğumu yaklaşan anne adaylarımızın arzuları üzerine güzel bir gün geçirerek yakın çevresi ile eğlenip, stres azaltması için yardımcı olmaktadır.

Baby Shower Organizasyonları, ortalama 50 kişilik organizasyonlar olduğundan sebep genelde yiyecek ve içecek menüleri açık büfe olarak yemek organizasyonları düzenlenmektedir.

Bu tür organizasyonlarda İstanbul'da en iyi organizasyon firması olmamız, sizlere en uygun ve en iyi şekilde hizmetler sunmaktadır.

KİMLERLE ÇALIŞTIK

Gurur Duyduklarımız

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Newista Residence A-70 Beylikdüzü /İSTANBUL
Tel: 05318468022
Gsm: 05318468022
E-Posta: info@kirazcatering.com