blog-details

Kiraz Catering ve Organizasyon'un Hikayesi Nasıl Başladı ?

Kiraz Catering ve Organizasyon, 2012 yılında Beylikdüzü/İSTANBUL' da Çağatay Özçoban öncülüğünde dönemsel insan kaynakları hizmeti üzerine kurulmuş olan Kiraz Ajans markasından gelmektedir.. 

Fuar Organizayon odaklı başlamış olup Kongre Organizasyonları, Ürün Tanıtım Organizasyonları, Ofis Destek Personel, Nişan-Düğün Organizasyonları gibi çeşitli organizasyonlarda host, hostes, model, tercüman vb. gibi  dönemsel insan kaynakları hizmeti ile birlikte ekipman kiralama ve catering hizmeti vermiştir.

2016 Yılında şahısların ve firmaların catering konusunda kaliteli catering firmalarına ihtiyaçlarının çoğalması üzerine, Catering ve Organizasyon konusunda daha profesyonel bir hizmet sunabilmek adına Kiraz Catering ve Organizasyon markası ile hem ürünleri hem ekibiyle ile yeni bir marka yoluna gitmiştir.

Kiraz Catering ve Organizasyon, geride bırakmış olduğu faaliyet yıllarında birçok tecrübeler edinmiş ve hizmet alan firmaların beklentilerini tam olarak benimsemiştir.Satış personellerinden, saha elemanlarına ve catering hizmetinin sunumlarına yardımcı olan garson ekibine kadar memnuniyet ilkelerine göre çalışma programları düzenlemektedir.

Kiraz Catering ve Organizasyon, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası olmak üzere iki yakada da en uygun catering hizmeti olarak hizmetleri müşterilerine ulaştırmakla beraber yakın çevre iller olan Bursa, Terkirdağ, Sakarya, Çorlu gibi illerde Fuar Organizasyonları, Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonları, Doğum Günü Organizasyonları, Seminer Organizasyonları, Kongre Organizasyonları, Baby Shower Organizasyonları gibi tüm organizasyonlarda hizmetlerine en uygun catering fiyatlarıyla devam etmektedir.

KİMLERLE ÇALIŞTIK

Gurur Duyduklarımız

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Newista Residence A-70 Beylikdüzü /İSTANBUL
Tel: 05318468022
Gsm: 05318468022
E-Posta: info@kirazcatering.com