blog-details

FUAR HOSTES I MODEL NEDİR ? NEDEN BİZ ?

Katılım göstermiş olduğunuz fuarda, uzun bir süre üzerinde çalıştığınız çeşitli ürünleri daha dikkat çekici kılmak amacı ile fuar modelleri veya ziyaretçilerinizi daha iyi ağırlamak amacıyla stand hostesleri fuar alanlarında daha ilgi toplar. 

2012 Yılında Kiraz Ajans olarak başlamış olduğumuz bu yolda, 10 yıldır profesyonel şekilde insan kaynakları hizmetlerimizden olan fuar modeli ve stand hostesi yönlendirmesi yapmaktayız. 

Başta İstanbul Avrupa Yakası CNR, İstanbul Fuar Merkezi, Tüyap, Haliç Kongre Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi, olmak üzere, Anadolu Yakası, İzmir, Ankara, Antalya, Gaziantep vb. Türkiye'nin bir çok şehirinde  aktif olarak devam etmekteyiz.

 fuara katılım gösterecek firmalara, gerçekleşek fuar tarihlerinde ihtiyaç duyulan fuar hostesini, Diksiyon, Saygı, Çalışma Disiplini, Dil gibi çeşitli unsurlar doğrultusunda portfuyumuze eklemiş olduğumuz part-time görev alan arkadaşlarımızı, Kiraz Grup olarak katılımcı firmaların ihtiyaç ve dikkat ettiği hususlar göz önünde bulundurularak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 

DİĞER PERSONEL HİZMETLERİMİZ

----------------------------

GARSON II TERCÜMAN II KARŞILAMA HOSTESİ II MODEL II DAĞITIM ELEMANI II VESTİYER II VB.

-------------------------

www.kirazajans.net

GSM NUMARMIZ: 0531 846 80 22

MAİL ADRESİMİZ: info@kirazajans.net

 

KİMLERLE ÇALIŞTIK

Gurur Duyduklarımız

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Newista Residence A-70 Beylikdüzü /İSTANBUL
Tel: 05318468022
Gsm: 05318468022
E-Posta: info@kirazcatering.com